10 правил, яких важливо дотримуватись під час епідемії

Без коментарів
10 правил, яких важливо дотримуватись під час епідемії
  1. Слід дотримуватися всіх санітарно-епідеміологічних рекомендацій, навіть коли вони здаються абсурдними. Варто пам’ятати, що їх метою є не ускладнення життя людей, а мінімізація кількості заражених та смертельних випадків.
  2. Прикривайте рот і ніс у громадських місцях, а також у приміщеннях із поганою циркуляцією повітря (наприклад, у ліфтах). Найкраще це робити за допомогою масок FFP2 (N95) або хірургічних масок.
  3. Слід уникати скупчень людей, а коли це неможливо – дотримуватися як мінімум двох метрів соціальної дистанції.
  4. Часто мити руки (принаймні 30 секунд) у теплій воді з мийними засобами та дезінфікувати руки. Коли немає такої можливості – не торкайтесь ними обличчя, не тріть очі.
  5. Необхідно часто провітрювати кімнати, в яких перебуваєте, щоб забезпечити хорошу циркуляцію повітря. Це особливо важливо на роботі, в приміщеннях, де одночасно перебуває кілька людей.
  6. Робити щеплення, коли буде можливість. Завдяки вакцинам та набутому імунітету коронавірус SARS-CoV-2 не може розмножуватися організмі. Також це захист від важкого перебігу COVID-19.
  7. При симптомах коронавірусу або за підозри зараження, зверніться до лікаря і, поки наявність коронавірусу в організмі не буде підтверджено – самоізолюйтесь.
  8. Не займайтесь самолікуванням, особливо препаратами та антибіотиками, які залишились в домашній аптечці після попередніх захворювань. Краще звернутися до лікаря.
  9. Подбати про себе. Фізичні навантаження та повноцінне харчування допоможе підтримувати тіло в хорошій формі та тим самим підтримувати імунну систему.
  10. Подбайте про своє психічне здоров’я. Залишайтеся на зв’язку з родиною, друзями, колегами та намагайтеся знаходити задоволення в дрібницях.