Польща відмінила обсервацію для пасажирів авіатранспорту

Без коментарів

З 8 серпня пасажири літаків, які прилітають в Польщу не зобов’язані проходити 14-денний карантин після перетину польського кордону. Таке рішення стосується всіх країн, у тому числі й України, які не входять у перелік країн з якими у Польщі закрите авіасполучення. До списку країн, з якими заборонено здійснювати авіаперельоти входять, такі країни як США, Росія, Ізраїль, Сінгапур, Румунія, Молдова, та ін.

Повідомлення у вигляді доповнення переліку осіб, які звільнені від карантину після перетину кордону з’явилось на офіційному сайті державної прикордонної служби Польщі:

«pasażerowie statku powietrznego w rozumieniu art. 2 pkt. 1 ustawy z dnia 3 lipca 2002 r. – Prawo lotnicze, wykonującego lot międzynarodowy z lotniska położonego na terytorium państwa nieobjętego zakazami w ruchu lotniczym» – пасажири повітряного транспорту, який здійснює міжнародний політ з аеропорту, розташованого на території країни, на яку не поширюються заборона повітряного сполучення.

Варто зазначити, що пасажири літаків з України позбавлені обов’язку проходження карантину після перетину польського кордону, поки Україна не включена до переліку країн з якими у Польщі закрито авіасполучення. Такий перелік уряд Польщі оновлює кожні два тижні.

Нагадуємо, що схоже рішення вже було прийнято раніше: з 1 липня 2020 року особи, які прибували з України до Польщі повітряним транспортом, звільнялися від обов’язку проходження 14-ти денної обсервації. Проте, вже 3 липня Польща відновила обов’язковий карантин для осіб, які прибувають з України – її було вилучено з переліку країн, виліт з аеропортів яких давав право пасажирам не відбувати двотижневу обсервацію після прибуття до Польщі.

Польща знову відмінила обсервацію для пасажирів авіатранспорту