Україна внесла Польщу до країн «червоної зони»

Без коментарів

Україна додала Польщу до списку країн «червоної зони» у яких підвищений рівень захворюваності на коронавірус. Тому люди які подорожують з Польщі в Україну проходять тестування на COVID-19 та відправляються на 14-денну самоізоляцію. Її можна уникнути при наявності негативного результату тесту на коронавірус, який було зроблено протягом останніх 48 годин. Карантинне зобов’язання стосується осіб, які перебували в Польщі протягом 14 днів перед перетином українського кордону.

Карантин не є обов’язковим, серед інших для таких категорій мандрівників:

  • дітей до 12 років,
  • людей, які проїжджають через Україну транзитом, перебуваючи на території держави не більше 48 годин,
  • водіїв та члени екіпажу поїздів, вантажних автомобілів, повітряного, морського та річкового транспорту,
  • водіїв автобусів регулярного сполучення,
  • культурних активістів на запрошення культурних установ з однією супроводжуючою особою, інструкторів НАТО та працівників дипломатичних місій та консульств.

До «червоного списку» України також увійшли такі країни як Китай, Німеччина, Чехія, Литва, Франція та Росія. До списку країн «зеленої зони»  увійшла Швеція, Португалія, Хорватія, Туреччина, Великобританія та Італія.

Як контролюють перебування на самоізоляції?

Карантин в Україні відбувається за місцем проживання за допомогою програми «Дій вдома». Додаток надсилає запит, у відповідь на який потрібно зробити фотографію свого обличчя.