Зелена картка

“Зелена картка” (Green Card) – це обов’язковий вид страхування для тих, хто планує подорож за кордон на своєму автомобілі. “Зелена картка” як компенсація майнової шкоди перед 3-ми особами, якщо за кордоном ви будете винні в дорожньо-транспортній пригоді.

Предмет міжнародного автострахування “Зелена картка” – не автомобіль або інший транспортний засіб, а безпосередньо відповідальність водія. У разі виникнення аварії або дорожньо-транспортної пригоди страхова компанія зобов’язана відшкодувати збитки, завдані здоров’ю, життю, засобу пересування, майну третіх осіб, які постраждали з вини власника поліса.

Страхова сума

Ліміт відповідальності за заподіяні пошкодження, життю і здоров’ю третіх осіб, та/або майну третіх осіб, та/або за моральну шкоду встановлюється законодавством країн-членів міжнародної системи автострахування «Зелена картка» і залежить від правових встановлених норм країни, на території якої стався страховий випадок.

Вартість міжнародного автострахування “Зелена картка”

Вартість оформлення страхового поліса “Зелена картка” залежить від ряду чинників, серед яких:

– вид авто або іншого транспортного засобу;

– термін дії “Зеленої картки” (мінімум – 15 днів, максимум – 1 рік);

– країна, яку хоче відвідати власник поліса.

Варто зауважити, що страховий поліс “Зелена картка” передбачає два типи страхування:

– автострахування, яке діє на території всіх країн Євросоюзу;

– автострахування, яке діє тільки на території Молдови, Білорусі, Російської Федерації, Азербайджану.

Міжнародний страховий поліс “Зелена картка” забезпечує можливість без будь-яких ускладнень подорожувати територією європейських країн власним автотранспортом. Цікаво, що вартість оформлення автомобільної страховки “Зелена картка” в Україні значно дешевша, ніж в інших країнах.

Пропонуємо оформлення полісу “Зелена картка” від СК “Княжа VIG”