Зміна правил подачі документів до Візового центру Польщі

Без коментарів
Зміна правил подачі документів до Візового центру Польщі
З 15 березня змінились правила подавання документів на візу до Візового центру Польщі в Україні за допомогою “Нової пошти”. Тепер приймання документів у форматі “Поштового відправлення” до Пункту прийому візових анкет відбуватиметься тільки на підставі попередньої реєстрації.
На практиці це означає що зробивши передоплату в банку прийдеться зачекати поки кол-центр зв’яжеться з клієнтом і повідомить дату відправлення документів.
Як повідомляє Візовий центр: “Надсилання заяви на візу в іншу дату, крім призначеної вам системою, може призвести до продовження терміну розгляду заявки до 45 днів. ППВА не несе відповідальності за період обробки заявок, надісланих в іншу дату, ніж була призначена вам системою”. Тобто у разі відправлення документів в інший день, ніж призначений працівником Візового центру, період розгляду документів буде збільшено на 45 днів.
Що робити людям, які здійснили передоплату в банку до 14 березня?
Клієнти Візового центру, які здійснили передоплату перед 14 березня, можуть надіслати свої документи до 26 березня, відповідно до правил, що діяли раніше.